המלצות

שרון ביטון:  "לקום במשך יומיים שלמים עם כאב צוואר איום ותפוס ובלי יכולת לזוז!!! ואז להגיע לאישה המדהימה הזאת לקליניקה לקבל טיפול במשך שעה ואחרי זה לצאת ממש אבל ממש כמו חדשה !!! הרבה יותר ממליצה עליה בחום , היא פשוט עושה עבודה מדהימה!! צילה סמל רצון- לחיות נכון"

ויקי נחום:  "הגעתי לצילה כבר בטיפול הראשון הרגשתי שיפור. קיבלתי יחס אדיב ונעים . עזרה לי מאד. ממליצה בחום

תומר פרוינד: " צריך ללכת כדי להבין, "יודעת לגעת בדיוק איפה שצריך, לא מפספסת אף נקודה, הנאה מובטחת לכל איש ואישה.... צילה היקרה תודה לך על טיפול נפלא"

יעל בובליצקי: "הגעתי לצילה לטיפול רפלקסולוגיה. הקליניקה של צילה נעימה מאד גם למראה וגם בהרגשה. הטיפול היה נהדר ובהחלט הרגשתי שחרור מתחים מאוד גדול לאחר הטיפול. אני חייבת לציין שאמרתי לצילה שיש לי סף כאב נמוך וצילה היתה מאד עדינה בטיפול, אדיבה ומקצועית ורואים שאכפת לה מהמטופלים שלה ושהיא אוהבת את מה שהיא עושה"​

זיו ברק: "רוגע- שקט- ניקוי ראש...יש כאלה שמגיעים לפתור בעיות. אני הגעתי בשביל לחוות ולהינות . התפנקתי בטיפול מעולה!!! הרבה תודה צילה"

 יונית לאונר:" ביקרתי את צילה כתוצאה מדלקת בידיים.  צילה טיפלה בי במסירות ובמקצועיות , ולאחר ימים – חל שיפור משמעותי ביותר במצב הידיים. תודה צילה!!!"

יאיר רוטשילד: "צילה סמל רצון הצליחה לפוגג לי את עצמות כף הרגל ( לא האצבעות שזה קל יחסית), דבר שאף מטפל רפלקסולוגיה לפניה לא הצליח ועל ידי כך שחררה לי מתח שהיה לי הרבה שנים בחלק העליון של כף הרגל. תודה צילה"​

חגית קושטאי: "צילה יקרה תודה על טיפול נעים שגרם לי לרחף, משולב בשיחה נעימה ובכלים אנרגטיים. זיהית מקומות בגוף דרך כפות הרגליים שרצו איזון...יצאתי מחויכת לגמרי מהקליניקה שלך!!!... ממליצה מאד להגיע אליך."

יהודית רון: "צילה יקרה, הגעתי אלייך עם המון ניסיון בכל סוגי הטיפולים, כולל רפלקסולוגיה אבל הפעם, זו רפלקסולוגיה אחרת! עם המון רגישות ושימת לב לאזורים השונים בגוף , פיזית ואנרגטית. צילה את מתאפיינת באינטואיציה מאד גבוהה ומשלבת שיטות טיפול שונות, אהבתי!..."

נדב שטרן: "צילה, אני רוצה להודות לך על טיפול מרגיע ומהנה וכבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי רגיעה בכאבי גב מהם אני סובל מאז שאני זוכר את עצמי, תודה רבה !"​

צילה סמל רצון - לחיות נכון